İbrahim Erkal’ın Yeni Albümü – Nefes 1

ibrahim erkal yeni albüm
İbrahim Erkal
, uzun yıllar sonra çıkardığı yeni albümüyle yine müzik … yeni eserden oluşan “Nefes 1” adlı albüm ile 2015 yılına damga vuracak.

İbrahim Erkal, uzun yıllar sonra çıkardığı yeni albümüyle yine müzik piyasalarını alt üst edecek. Erkal, söz ve müziği kendisine ait sekiz adet yeni eserden oluşan “Nefes 1” adlı albüm ile 2015 yılına damga vuracak. Yeni albüm Poll Production Müzik Firması tarafından, 30 Mart Pazartesi günü sevenleriyle buluştu.

Uzun süredir müzik piyasasında görünmeyen İbrahim Erkal yeni albümüyle müzik piyasasına çıkıyor. Ünlü şarkıcının “Nefes 1” ismini taşıyan albümü 30 Mart günü tüm müzik marketlerde yerini aldı. Birde klip çeken İbrahim Erkal, müzik otoretilerinden tam not aldı. Erkal’ın yenide sanat dünyasına dönmesi hayranlarını sevince boğdu.
ibrahim-erkal-cd1


Albümde yeralan parçalar

01. İbrahim Erkal – Unutulanlar
02. İbrahim Erkal – Vur Dibine
03. İbrahim Erkal – Şapkam Düştü
04. İbrahim Erkal – Çileli Başım
05. İbrahim Erkal – Körfezde Buluşalım
06. İbrahim Erkal – Gülüm Nanay
07. İbrahim Erkal – Sev Beni Sevdim Seni
08. İbrahim Erkal – Bugün Hava Erzurum

İLK KLİP “VUR DİBİNE” ADLI PARÇAYA
Yeni albümün ilk klibi “Vur dibine” adlı parçaya çekildi, usta yönetmen Kemal Başbuğ tarafından hazırlanan klip, hafta başı ekranlarda yayınlanmaya başladı. İkinci klip müzik sevenler tarafından beğenilecek başka bir şarkıya çekilecek.İbrahim Erkal, “Müzik yönetmenliğini Ali Yılmaz, aranjörlüğünü Serdar Gelgeç’in yaptığı bu yeni albümden çok umutlu ve iddialıyız. Ekip olarak çok ciddi bir emek verdik. Öncelikle bana sağlık ve sıhhat veren yüce Rabbime, sonrasında desteğini ve sevgisini benden bir an bile eksik etmeyen sizlere ve aileme, her zaman benimle yüreğini ve emeğini paylaşan çalışma arkadaşlarıma ve de bugünlere gelmemde katkısı olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

(İHA)