Fransız Aktör Jean Reno Müslüman Oldu Mu ?

Şuan sosyal paylaşım sitelerinde en çok konuşulan kişi oldu!  Sosyal medyada yayılan bu haber için henüz kesinlik kazanmadı.

 

Fransız Aktör Jean Reno Müslüman Oldu MuSinemanın usta Fransız aktörü Jean Reno müslüman mı oldu ?

Bazıları bir filmden kesit derken inananlar olarak biz müslüman olduğuna hüsnüzan ediyoruz. Kendisine ait sözlerle jean reno müslüman olduğunu duyurdu diye duyumlarda mevcut.

Jean Reno kimdir

Reno, Juan Moreno y Herrera-Jiménez adıyla Kazablanka, Fas’ta doğdu. María Teresa adında bir kız kardeşi vardı ve ikisi de Katolik olarak büyütüldüler. İspanyol olan ebeveynleri Endülüs’teki Sanlúcar de Barrameda ve Jerez de la Frontera’nın yerlileriydiler ve Francisco Franco’nun diktatörlüğünden kaçıp iş bulmak için Kuzey Afrika’da gittiler. Babaları bir linotipistti, anneleri ise Juan daha gençken öldü. Fas’ta büyürken ailesinden İspanyolca, Arapça ve Fransızca öğrendi. 17 yaşındayken Cours Simon Drama Okulu’nda oyunculuk okuyacağı Fransa’ya taşındı.

Jean Reno Filmleri İzle

Juan Moreno y Herrera-Jiménez (d. 30 Temmuz 1948), Jean Reno olarak tanınan Fransız aktör. Fransızca, İngilizce, Japonca, İspanyolca ve İtalyanca filmlerde rol almasının yanında Kızıl Nehirler, Da Vinci Şifresi, Godzilla, Görevimiz Tehlike, , Ronin, Les Visiteurs, Büyük Mavi Derinlik ve Sevginin Gücü gibi başarılı yapımlarda oynamıştır.

Arkadaşlar ünlü oyuncunun IMDB puanına göre önerebileceğimiz filmleri aşağıdaki gibidir.

 Brothers of the Wind (Altyazılı) 7.0/10

1-74-290x405 Genç bir çocuk yuvasından dışarı atılmış olan bir kartalın hayatını kurtarmak için çalışır.
Gösterim tarihi: 24 Aralık 2015
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.4/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Jean Reno, Manuel Camacho, Tobias Moretti
Tür: Macera, Dram, Aile
Senaryo: Otmar Penker
Yönetmen: Gerardo Olivares, Otmar Penker
Orijinal İsim: Brothers of the Wind

Dedemle Bu Yaz 6.6/10

1-126-290x405s Lea, Adrian ve onların küçük kardeşi Theo babaları tarafından terk edilmiş 3 kardeştir.Dedeleri Provence ile küçük bir tatile çıkarlar.Ancak bu 3 kardeşin isteği tatil değildir.Yeni nesil bu kardeşler ile dedelerinin arasındaki anlaşmazlıklar her an ön planda olacaktır.

Gösterim tarihi: 19 Haziran 2015
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.7/10
IMDB puanı: 6.6/10
Yapım: 2014
Oyuncular: Anna Galiena, Chloé Jouannet, Jean Reno
Tür: Dram
Senaryo: Rose Bosch
Yönetmen: Rose Bosch
Orijinal İsim: Avis de mistral

jean reno dini İslam