Topface Nedir ? Gerçek mi, Ücretli mi ?

Topface nedir ? Kısaca tanışma ve sohbet etme servisidir. Son zamanlarda ünlenen portal Türkiye’den de gerekli ilgiyi buldu.

Portal badoo benzeri  Vk.com vkontakte sitesinden, kendi web sitesi topface.com dan girilebilen veya mobil mağazalardan ücretsiz  indirilip kullanılan bir sistem. Portalın amacı aslında çöp çatanlıktan çok profil resmi oylama. Ancak bizim milletimiz sağolsun siteyi tam bir chat ve arkadaşlık arama sistemine götürdü. Bu sebeple hemen Türkçe dil desteği eklendi, hatalı çevrilerde olsa…Ancak yinede sitede en çok Rusya ve  Ukrayna ön planda.

Evet bu site gerçek mi?  Topface nedir ne işe yarar ? Topface nedir nasıl kullanılır?  Tabiki böyle siteler kategorisini düşünecek olursal illaki botlar ve para kazandıracak yalan mesajlar profiller mevcut. Yani ikinci sorununda cevabını verdik aslında.

Bu site ücretli mi? Topface hilesi var mı ? Kesinlikle değil ancak sana sempati duymayan yani profiline girip bir fotonu beğenmeyen insanlarla kesinlikle mesajlaşamıyorsun. Ve çok beğenisi olan profiller ile mesajlaşman için para gerekli. Kredi kartı paypal veya nakit ödeme ile ücret yatırıp siteden para karşılığı bazı seçenekleri premium olarak kullanabiliyorsun.

Aslında son söz olarak şunu söyleemi eğer macera arıyorsan ve paran bolsa tam senlik ama yok paran yok illa da zorlayacaksan para tuzağı boşuna zaman tüketme. Peki para hilesi var mı ?   :) topface nedir Topface Nedir ? Gerçek mi, Ücretli mi ? icon smile:) topface nedir Topface Nedir ? Gerçek mi, Ücretli mi ? icon smile Eskiden vamış ama şimdi çok tutulduğu için güvenlik sağlamlaştırılmış.

Bu uygulamaya dahil olmak istiyorsan yinede dediğim gibi Vk.comdan uygulamalardan, kendi sitesi topface.com dan veya google app store dan indirip kayıt olup oyuna dahil olabilirsin.

 Ve son olarak baylar bayanlar dikkat bu uygulamayı silemezsiniz silsenizde üyeliğiniz kalır fotolarınızı kaldıramazsınız dikkat…

 
Topface hilesi var mı ? Daha önce rus kullanıclar tarafından bazı hileler bulunmuştu ama geçtiğimiz süre zarfında topface üzerinde bir çok yenilemeden sonra hileleride kapatmayı başardı.

Şuanda günlük 20,50,60 gibi sempati sınırlaması getirildi ve buda bir çok kullanıcıyı rahatsız etmeye başladı bunun fazla süreceğini zannetmiyorum topface yöneticileri bu kısıtlamadan dolayı kullanıcılarını kaybetmeyi başladı bile en kısa zamanda düzelmesini bekleniyor.

 

Topface uygulaması nasıl iptal edilir ?  Hesabınızı profil ayarlarından kaldırabilirsiniz.