İletişim

Sitede yayınlanan özgün olan herşeyin hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan, kişisel veya kurumsal çıkarlar adına yayınlanmasında sakınca olan her türlü yazı veya resim oktayerz@gmail.com adresine mail atılarak kaldırılması ihtar edilebilir. İhtar edilmeden yapılan suçlamalar veya cezai işlemlerden mesuliyet kabul edilemez.

 

 

REKLAM ALANLARI İÇİN

1-Ücretsiz Tanıtım Yazıları
Ticari bir amaç gütmeyen, sosyal sorumluluk projeleri veya fikir, proje ve organizasyonlarınızı sitemizde ücretsiz yayınlatabilirsiniz. Bunun için bizlerle iletişime geçebilir veya hazırladığınız tanıtım yazısını gönderip teyit için bizden onay bekleyebilirsiniz.
 
2-Ücretli Tanıtım Yazıları
Kendi hazırladığınız tanıtım yazılarınızı 25 TL, belirli bir konu veya ürün hakkında detaylı bir tanıtım yazısı yazmamızı ve yayınlamamızı isterseniz 50 TL ücret ödemeniz gerekecektir.  Yazılarınız aynı gün içerisinde yayınlanır ve sitemiz açık kaldığı süre içerisinde sonsuz olarak yayında kalır.
 
3- Site Banner alanı Reklam alanı
Bu alana verilen görsel ve linki yayınlandıktan sonra kesinlikle değiştirilemez. Sizin tasarladığınız görselin yayınlanması 75 TL, bu görselin tasarımını biz yaparsak ücreti 100 TL olur.
Reklam seçenekleri için reklam esasları şöyledir;
-Tanıtım yazısında bizim ağzımızdan çıkmış gibi “öneriyorum, bende kullandım” gibi hitap içeren sözcükler barındırmamalıdır.
-Siyaset yazıları veya aday tanıtımı gibi yazılar olmamalıdır.
-Ülkeye, devlete, insanlığa hakaret içeren veya nefret söylemi içermemelidir.
-Bahis, içki, kumar veya Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içerikler barındırılmamalıdır.
-Kendi yazdığınız yazılarda ki anlatım bozuklukları düzeltilmez.
-Her iki reklam türünde de yazıdı revize etme değiştirme imkanı her zaman sunulacaktır. (fazla olmamak şartıyla)
-Yazıda en fazla 5 link olabilir.
-Yazıda bulunan görseller (jpg, png vs) kendi sunucularımızda barındırılır.

Sitemize yukarıda açıklamaları yapılan kategorilerden herhangi birisi ile reklam vermek isterseniz iletişim sayfamızdan veya oktayerz@gmail.com  e-mail adresinden bizlere ulaşınız.