Neden ASELSAN Mühendisleri ?

aselsan_muhendisinin_olumunde_derin_suphe_h28162ASELSAN Mühendisleri neden bir bir öldürülüyor ? İntihar sanılan ölümlerin gerçek öyküsü nedir?

Neden bir insan geçliğinin baharında kendi boğazını kesebiliyor veya kendi canına bir sebeple son verebiliyor ?

Aslında bunların gerçeği çok basit bir mantıkla ve gören bir gözle bakılırsa açıkça görülmektedir. Türkiye hızla büyüyor. At gözlükleriyle bakılmadığı zaman bu rahatlıkla görülebilir. Öyle kahve köşelerinde “bu hükümet bizi zarara uğrattı, bizi mahvetti” demekle olmuyor işler. Diğer ülkelerde itibarı her geçen gün artan ülkemizin ekonomik ve sosyal yönden gelişimini bizzat takip ediyoruz. Bu gelişmeyi uluslar arası kuruluşlar tespit ediyor, kahve köşelerinde ki ilkokul mezunu vatan hainleri değil.

Şimdi bu büyüme ile ASELSAN’ın ilişkisi nedir ondan bahsedecek olursak. Ülkemiz milli tank, füze, helikopter ve askeri araçlar imal etmekte olup artık dışarıdan bağımsız yerli silah üretebilecek konuma geldi. Bunları gerçekleştiren bir numaralı kuruluş ise ASELSAN’dır. Bu sebeple burada çalışan Genç Beyinleri, bu ülkenin menfaatlerine çalışan bu canları öldürerek ülkemizin büyümesini engelliyorlar.

Ve aslında korku imparatorluğuda kurdular gibi. Yani orada çalışacak mühendis artık bu haberlerden sonra gider mi sizce ?

Son olarak ülkeyi yönetenler, yönetime katkı sağlayanlar ve sözü geçenler bu ölümlere  engel olmalı…