WEBSİTE TASARIMI

[symple_highlight color=”blue”]Kişisel Website Tasarımı[/symple_highlight] Yıllar önce website denilince ilk akla gelen büyük firmalara ait siteler veya herkesin bildiği büyük portal sitelerdi. Ancak globalleşen dünyada artık herkesin kendini daha iyi tanımlayabileceği ve milyonlara sesinizi duyurabileceğiniz bir mecra haline geldi. Bu kendi sitemiz gibi bir blog sayfasıda olabilir, günlükleriniz yanısıra bilgi paylaşım portalınız olabilir veya sevdiğiniz birilerine jest olsun diye onlar adına açılıp palaşımlarda bulunabileceğiniz sitelerdir.

kişisel

 

[symple_highlight color=”blue”]Kurumsal Website Tasarımı[/symple_highlight] İnternet ve teknoloji, şüphesiz kurumunuz üzerinde büyük bir etkiye sahip. Bu büyük dünyada sizlerde kurumunuzun varlığını ortaya koyup, ürünlerinizi, işlerinizi veya kurumunuzu tüm dünyaya tanıtabilirsiniz. Kurumunuz hakkında bilgiler yanısıra güncel duyurularınızı yayınlayabileceğiniz ve çalışanlarınıza özel bilgileri daha hızlı, güvenilir bir şekilde ulaştırmanızı sağlayabilirsiniz. Google da ön sıralara çıkıp müşteri portföyünüzü artırabilirsiniz. Özellikle Yeni Ticaret Kanunundaki yasaya uygun olarak özgün tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz…

KURUMSAL

 

[symple_highlight color=”blue”]E-Ticaret Website Tasarımı[/symple_highlight] Mal ve hizmetlerinizin tanıtımı, taşınımı ve satışını bilgisayar başında dükkanınız dahi olmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ve bu satışların takibini, tanıtımını Türkçe yönetim panelimiz yardımıyla kolayca yönlendirebilir, değiştirebilir ve sonlandırabilirsiniz. Ayrıca kampanyalarınızı, duyurularınızıda tüm dünyaya duyurabilirsiniz.

E-TİCARET

 

Haber Portalı Tasarımı
Köyünüze, ilçenize, daha büyük düşünürsek ilinize özel bir Haber Portalı düşünüz müsünüz? Veya özel bir haber ajansı gibi kendine özgü kategorilerde kendinizi haber patronu ilan edin. Reklam alanları, sosyal medya ikonları ve yorum gibi işlevleri ile tamda isteyebileceğiniz bir portal sizleri bekliyor…

HABER

 

Sağlık Portalı Tasarımı

Hastahane, sağlık ocağı veya kişisel poliklinikler için tam bir tanıtım portalı.

SAGLIK

 

Seri İlan Portalı

2. el veya sıfır araç alım-satımı için, araç yedek parça satımı için, oto galericiler için ve rent a car lar için bulunmaz bir tema.

SERI ILAN

 

 

Emlak Portalı Tasarımı

Kiralık, satılık daire, işyeri, arazi veya iş merkezlerinin tanıtımını yapabileceğiniz tamamen Türkçe bir portal.

EMLAK