2017 Yeni VW Golf Tanıtıldı

2017 model Yeni VW Golf’ü  VW Wolfburg Autostadt’da  makyajlı kasasının tanıtımını büyük bir görkemle gerçekleştirdi.

yeni-vw-golf-2017

Yeni motor teknolojileri ve sürücü desteğiile Golf yine göz dolduruyor. En büyük fiziksel değişim aracın ön ve arkasında olmuş. Gündüz farları LED teknolojisi ile donatılıp daha agresif bir hale getirilmiş. Orta konsoldaki ekran büyütülmüş ve iç mekan oldukça değiştirilmiş.

 

Araca Yaya İzleme ile Yardımcısı, Traffic Jam Assist, Line Asist ve Adaptif Cruise Control de eklenmiş.

2017 Yeni Golf Motoru Nasıl Olacak ?

Kesinlikle motor 1.5 TSI olacak. 1.5 TSI Evo olarak adlandırılan bu ünite ACT teknolojisiyle sunulacak. Değişken aktif silindir kullanılan araçta yolda giderken güç talep edilince iki silindir kapaılabilecek. Bu sırada 130 HP güç üretecek araç. Ek olarak yeni 1.5 TSI motorun BlueMotion versiyonu da satışta olacak.

 

Makyajlı yeni VW Golf bu yeniliklerle selefine göre daha ekonomik olacak. Bunun yanı sıra Golf GTI’da yenilikler sunuyor. GTI ve GTI Performance olarak iki farklı versiyonda sunulacak olan bu ateşli hatchback, sırasıyla 230 PS ve 245 PS güç seçeneklerine sahip olacak. Yapılan geliştirmeler ile VW’nin performanslı modellerinde kullandığı 6 ileri DSG şanzıman yerini 7 kademeli DSG’ye bırakacak.
Makyaj operasyonu ailenin diğer karoser seçeneklerini de etkileyecek. Makyajlı yeni VW Golf, Aralık ayı itibariyle sipariş almaya başlayacak. Modelin Los Angeles Otomobil Fuarı’nda sahne alması bekleniyor.

 

Der neue Volkswagen Golf Der neue Volkswagen Golf Der neue Volkswagen Golf