TRT 1, İyi Fikir Programında ŞOK OLAY

TRT 1 kanalında yayınlanan “iyi fikir” programında bugün olağanüstü bir olay yaşandı.


TRT İYİ FİKİR

Aslında Türkiye gündeminde olağanüstü bir olay sayılmaz. Hergeçen gün türlü türlü fantaziler ile gündem olan “besmelesiz kurulan aileler” bugünde burada teyit edildi.

TRT 1, İyi Fikir programına telefon ile ulaşan “ismini vermek istemeyen izleyici” konuğa ve nezlinde tüm Türkiye’ye şöyle seslendi.

Bu yazı tamamen dinlediklerimizden ibarettir. Birebir aynı konuşma değildir. 28 Nisan 2015 TRT 1 İyi Fikir tüm video internete düşer oradan izleyebilirsiniz.

Evliyim ama zoraki bir evlilik oldu. Kayınvalidemlerle oturuyorum ve eşim ile aramız kötü. Bu olayları aileme anlatamadım eşimle aramızda olan bazı meseleler yüzünden. Ama giderek kötü oldu aramız ve sonuçta iş dyağa kavgaya kadar ilerledi. Bende bu olayları anlatacak birilerine ihtiyaç duydum. Benden 10 yaş büyük bir arkadaşım vardı aynı iş yerinde çalışığımız ben ona abi gözüyle bakıyorum. Bütün dertlerimi onla paylaştım rahatladım. Ama zaman sonra bektım ki o bana o gözle bakmıyor. Ve onla aramızda bazı farklı ilişkiler oldu. Daha sonra ailem ile aramız iyi oldu şimdi mutluyum ama bu arkadaşım ile de ayrılamıyorum……

Şimdi bu bayana ağır bir ithamda bulunmamak lazım. Evet nefis ve şeytan işte tamda bu tür olaylar yaşatır. Yok kuzenim, yok can arkadaşım, yok kankam…. Bırakın bu işleri. Sana helal olmayan biri ile birlikte olursan bir gün o  b.ku yer pişman olursun.

Allah ıslah etsin, şeytanın şerrinden muhafaza eylesin inşAllah.