KOSGEB Desteği için İş Planı Örnekleri

Bilindiği gibi KOSGEB girişimcilik eğitimi sonunda başarılı olanlara 30 bin Hibe 70 bin faizsiz kredi desteği veriyor. Sizde kendi işinizikurmak istiyorsanız 10-15 gün süren bu kurslara katılıp bu imkandan faydalanabilirsiniz.

 

Aşağıda verilen iş planı örnekleri iş planı hazırlarken örnek olması amacıyla verilmiştir. İş planlarını olduğu gibi projelerinize dahil etmeyiniz. Fikir amaçlı kullanılması ve detaylandırılması gerekmektedir.

 
Lütfen aşağıdaki uyarıları dikkate alınız.

UYARI!

  • İş planları KOSGEB’in güncel iş planı dökümanında olmayabilir.
  • İş planları güncel ve doğru bilgiler içermeyebilir.
  • İş planlarında bazı eksiklik ve yanlışlıklar olabilir.
  • İş planlarının KOSGEB’in değerlendirmesinden olumlu sonuç alması garanti değildir.
  • Verilen iş planları KOSGEB’den destek aldığı kesin olan projeler değildir.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

KOSGEB iş planı örnekleri 2017

KOSGEB den desteklenen sektörlerde yer alarak faaliyet gösteren hemen hemen her işletme desteklenmektedir. Bim tarafından desteklenen sektörler NACE kodları ile girişimcilere duyurulmuştur. NACE kodlarının ana bölümünde kuracağının işletme destekleniyorsa mutlaka sizin de kuracağınız iş yeri desteklenecektir. Buna basit bir örnek vermem gerekir ise şayet;

C İMALAT başlığının altında yer alan 10. Gıda ürünlerin imalatı adı altında ekmek fırını veya ev yemekleri üretimi yada pastane isterseniz açabilirsiniz.

Artık KOSGEB iş planı projesinin nasıl hazırlanması gerektiğini hangi sektörlerden destek alabileceğimizi biliyoruz. Şimdi sizlere 2017 yılında veya daha öncesinde yer alan KOSGEB tarafından onay almış iş planı proje örneklerini word yani doc biçimin de paylaşacağım.

Yeni girişimciler için PDF ve DOC yani WORD olarak sizlere dolu bir şekilde 2017 KOSGEB iş planı proje örnekleri hakkında paylaşımlarda bulunduk. Daha detaylı destek için Proje danışmanlık firmaları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

İŞ PLANI HAZIRLATMAK İÇİN YORUMLARLA VEYA İLETİŞİM SAYFASINDAN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.