İstanbul’da Evden Ek İş

Evde ek iş nasıl yapabilirim ?, Fabrikalardan evlere dağıtılan işleri bulabilir miyim ?, Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar, Evde iş yapıp para kazanabilir miyim ? sorularına cevap arıyorsanız tam adresindesiniz. 

Başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlerde de artık fason işçilik yapılmaya başlandı. Evinizin konforunda iş yapıp para kazanmak istiyorsanız sizin için uygun olan işi bulup anlaşıp tam zamanında teslim edip işinizi kurabilirsiniz.

 

İlk iş fırsatımız,

Evde boncuk işini çok kolay ve yorulmadan yapabilirsiniz. Evlerinde boş zamanı olan ev hanımlarımızın özellikle ilgisini çekebilecek bir iştir evde boncuk işi . Evinizde rahat bir ortamda , evinizin düzenini bozmayacak bir köşede rahatlıkla boncuk işini yapabilirsiniz. Öğrencilerimizinde büyük ilgisini çeken boncuk işinin kazancıda ilgi çekicidir. Her ev kadını evlerinde geçirdikleri boş zamana yanarak ve evlerine katkıda bulunamadıkları için büyük sıkıntılar çekiyorlar. Ama artık evde boncuk işi yaparak evinize katkıda bulunabilirsiniz. Kazanacağınız parayla çoluk çocuğunuzla güzel vakitler geçirebilir yada çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını karşılayarak evinize büyük katkıda bulunabilirsiniz. Okuyan öğrencilerimizinde kolaylıkla yapacakları boncuk işi kendilerine ve ailelerine büyük katkıda bulunacaklardır . Hatta bu işi devamlı yaptığınız müddetçe boncuk işini meslek haline getirebilirsiniz.

Ayrıca Evde Boncuk İşi ni kendi imkanlarınızla yaparak satabilirsiniz. Yaptığınız boncukları dilerseniz arkadaşlarınıza satabilirsiniz . Yada büyük takı firmalarına , mağazalara , dükkanlara da satabilirsiniz. Hatta satma işinden ziyade güzel boncuklardan kendinize takı bile yapabilirsiniz. Zaten son yıllarda ahşap boyama , resim yapma gibi el sanatlarının yanı sıra takı tasarımı işi en popüler hobi haline gelmiştir.

Eğer Evde Boncuk İşi yapmaya karar verdiyseniz , ve Boncuk İşi Veren Firmalarından alacağınız örnek dizilmiş boncuk işleriyle ve malzemeleriyle Boncuk İşi ne Başlayabilirsiniz. Muhtemelen eve gelecek olan boncuklar paketlenmiş olarak gelirler . Gerekli araç gereçlerde bunlarla beraber gelir. Ev hanımlarımız boncuk işiyle istedikleri geliri elde edebileceklerdir. Özellikle öğrencilerimizin gençlik ruhu ile gelen el becerileriyle gereğinden hızlı ve kolaylıkla boncuk dizebilirler . İşin dışında çok farklı tasarımlarla kendiniz yaparak firmaya kendinizi sevdirebilir ve devamlı işçi olabilirsiniz.

Ödeme şekli : Evde boncuk işi veren firmalar , genellikle verdikleri boncuk işleriyle adet başına ücret öderler . Ve iş bitiminde ücreti her hangi bir gecikme yapmadan öderler. Ödemeleriniz genellikle elden alırsınız. Ancak dilerseniz banka hesabınız var ise banka numarası ile de ödemenizi alabilirsiniz.

Boncuk işi veren firmalara ulaşmak istiyorsanız sitemizdeki yorum bölümünü kullanarak ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yorumlarınızı yaparken lütfen açık adres bilgisi vermeyiniz. Açık adres bilgisi veya telefon numarası bırakırsanız oluşacak sorunlarda, yani rahatsız edilmeniz durumunda sitemiz bu durumdan sorumlu değildir.

Şuan aktif olarak Mimarsinan Mah, Kiptaş 2. Etap Konutlarında başladık dağıtıma.
Ve Pendik’te de dağıtıma başladık.

İş için iletişime geçiniz…

Sizde firmalara bizim aracılığımız ile ulaşmak istiyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne Adınız,Soyadınız,Yaşadığınız yer ve Mail adresiniz ile birlikte yorumunuzu bırakırsanız  işveren firmalar bu yorumlardan sizlere kolaylıkla ulaşmış olur.

 

PENDİK İÇİN İLETİŞİM

0507 609 08 19