Telefonuna Oyun Yükle Para Kazan

subtitle_whaff
Android bir telefonun varsa ve oyun oynamaktan zevk alıyorsan tam sana göre bir uygulama.

WHAFF diğer para kazanma uygulamalarından farklı olarak çok basit ve anlaşılabilir tasarım ve kolay tasarımıyla karşımıza çıkıyor. WHAFF uygulaması ile günde 10$ a kadar para kazanabilir bu parayı google play, paypal, steam, xbox, amazon, kredi kartı gibi bölümlere kazandığınız paraları aktarabilirsiniz. WHAFF şuan için sadece Android cihazlarda çalışmaktadır yani iOS desteği henüz bulunmamaktadır.

WHAFF da görev yaparak / oyun oynayarak / oyun indirirek / program indirerek / facebook vb. sayfalarını beğenerek çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. WHAFF’ın ödeme gerçekleşim limiti 10$ dır. Yani siz WHAFF ile 10 dolar kazandıktan sonra paranızı gerçek hayatta kullanabilirsiniz.

Size çok gibi görünmesin WHAFF ile 10$ kazanmak sadece birkaç saat gerektirecektir. WHAFF uygulamasının görevlerinden bazıları size google play üzerinden belirtilen oyunu indirtmek olacaktır. Bu indirilen oyunların boyutları fazla değildir 10MB civarı değişmektedir. Söylememize gerek yok ama tabiki WHAFF uygulamasını kullanabilmek için bir internet bağlantısı gerekiyor.

Önemli : Uygulama açıldığında facebook hesabınızla giriş yaptıktan sonra sizden referans kodu ister. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda paranızın miktarı sıfır olacaktır. Alt taraftaki referans kodunu girerek 6$’a kadar referansımızla para kazanabilirsiniz.

 

 

REFERANS KODU (Refferal Code) : AY37737