İsrail’in Yeni Dünya Düzeni Projesi

İsrail’in Yeni Dünya Düzeni Projesi nedir ?

israil yeni dünya düzeni projesi

İlluminati mesaj,  Bilinçaltı mesaj gibi yöntemler ile Türk Toplumunun Aile Yapısını ve dini değerlerini yok etmeyi amaçlayan bu projenin asıl hedefi Türkiye’yi parçalamak ve yeraltı zenginliklerine sahip olmaktır. Bor elementinin geniş çaplı bir araştırmasını yaptığınızda yeraltı zenginliklerimiz ve önemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüzyılarca dünyaya hüküm süren Osmanlı varisi görünen, bilinen Türkiye’nin büyümesini hazmedemeyen israil, abd, almanya ve en önemlisi Türkiye’de ki kuklaları çeşitli yöntemler ile bu projeye destek veriyor.

İsrail’in Yeni Dünya Düzeni Projesi Türkiye’de medya sektörü ile gelişiyor. Televizyonlarda ailelerin yarıştığı, sergilendiği, kavga ettirildiği bir düzen kurulmuş. Ben bilmem eşim bilir, Anneler kızlar vs .. Dikkat ederseniz son zamanlarda çıkan her program aile yapısı ile alakalı ailece izlenebilir bir yapıya bürünmüş durumda. Gelecek neslin beynini şimdiden yıkayıp nasıl bir toplum yapısı edinmek istediğine bakın siz karar verin. Ve şuda bir gerçek ki bu programlarda oynayanlar gerçek aileler değil. Cast ajansından alınmış şerefini paraya satan insanlardır. İsterseniz araştırmasını yapabilirsiniz.

Yeşilçam ile aşağılanan din adamları, sahtekar gösterilen imamlar şimdiki filmlerde, dizilerde de devam ettiriliyor. Ekranlar önünde aile içi ilişkileri güzel gösteren, okul temalı filmler, diziler ile fuhuşa ön ayak olup gençliği özendirenler işte bunlar deccale hizmet eden paraya tapan namusunu ekranlar önünde serigileyen ve satan siyonist uşaklarıdır.

Hiçbir bahane dine engel değildir, olamazda. Bunlara bakıp zaman kötü, biz ne yapalım, zaman böyle, bizim zamanımız böyle diyenler kesinlikle hüsrandadır. Bunları diyenler olduğu sürece şimdiki gibi yaiları çok daha küçük bir nesil parklarda, bahçelerde başı kapalısı açığı farketmez çimenlerde, banklarda türlü türlü haller içerisinde fuhşun kucağında oturmaya devam ederler.

Uyanmalısın Müslüman !!!

Bunlar bayanlara inen örtünme ayetlerine ters işler yaptırıp günah ortamına sürüklüyorlar. “Başını aç özgür ol” diyenlere dikkat edin içki, zina, aile içi yasak ilişkiler vs her türlü pisliğin içerisindedir. Çünkü kendisi rahat değildir seninde huzurlu olmanı istemez…

Bunlar şüphesiz şeytanın birer oyunudur ve bizim aile yapımızı bozmak için dinimizi elimizden alıp istedikleri gibi bir insan olmamız için sunulmuş albenisi yüksek icraatlardir.

Allah için izlemeyelim şunların şeytan oyuncaklarını. Bu filmlerin, dizilerin yayınlandığı tv kanallarını izlemeyelim, izlettirmeyelim.

Şimdi lütfen bu yazıyı ailene, kardeşlerine, sevdiklerine velhasıl inanan müslümanlara okut onları kurtar.

Makale – Oktay Özdemir